Вітаємо на сайті Ліцею № 5 імені Т.Г. Шевченка Коростишівької міської ради

Опорний заклад Кропивнянської ЗОШ

04130 58591

kgg5.kr.zt@gmail.com

місто Коростишів

вулиця Максима Добрянського, 33

07:30 - 18:00

Понеділок-П’ятниця

123 456 789

info@example.com

Goldsmith Hall

New York, NY 90210

07:30 - 19:00

Monday to Friday

Кабінет соціального педагога

Якщо  ви стали жертвою булінгу

        👇 Указывающий Вниз Палец – Значение и Картинки

              Як діяти? 

 


Що таке «ПВК Редан»?

Як розповідає BBC, йдеться про субкультуру, яка протягом останніх днів через масові бійки набула популярності в росії. «ПВК Редан» створили під упливом аніме-серіалу Hunter x Hunter. Там є бандитське угруповання під назвою «Редан».

Символами цього руху є павук, чорний колір та цифра 4. Попри свою назву, «ПВК Редан» не має стосунку до приватних військових компаній: учасники руху кажуть, що називають його так заради жарту. За їхніми словами, вони виступають проти ультрас, уродженців Кавказу та мігрантів.

Протягом останніх кількох днів у росії вже декілька разів затримували групи підлітків через бійки, які правоохоронці пов’язують із «ПВК Редан».

За даними поліції, лише протягом 24-25 лютого у Москві через це затримали 350 людей, серед яких 319 — неповнолітні. У деяких із них вилучили газові балончики, ножі, а також страйкбольні пістолети. А 27 лютого лише в ТРЦ «Галерея» у Санкт-Петербурзі затримали понад 200 підлітків.
Від 27 лютого цей рух набув популярності в Україні. Масові бійки між підлітками влаштовувались у Одесі, Запоріжжі, Чернівцях, Львові та Кам’янці-Подільському, Івано Франківську ( 2 загиблих після сутички)! Телеграм канал групи з приміткою ”Хмельницький” набирає популярності, діти уже домовляються про бійки!

Що робити батькам?

Ювенальна поліція України зазначає, що останнім часом з’явилося більше згадок про прихильників молодіжних субкультур. Фахівці пояснюють, що іноді підліток не може самостійно реалізувати бажання і знаходить своє місце в молодіжному угрупованні для самоствердження та самореалізації. Для цього підлітки й об’єднуються в неформальні групи.

За словами правоохоронців, деякі батьки навіть можуть не підозрювати, що їхня дитина належить до певної субкультури та може мати девіантну поведінку. Тому батькам радять робити таке:

спокійно, відкрито і прямо спілкуйтеся з дитиною. Надайте їй можливість говорити, коли вона буде до цього готова. Не підганяйте її;
якщо дитина розповідає, куди вона ходить і як проводить свій час, проявіть якомога повнішу обізнаність у цій темі. Виявляйте терпіння, наполегливість і доброзичливість для уникнення емоційного дискомфорту, недовіри чи агресії з боку підлітка;
опановуйте інтернет, зокрема заведіть власний акаунт у соцмережі й станьте там другом своїй дитині;
щотижня аналізуйте вміст сторінок дитини, уважно читайте її публікації, вивчайте групи, до яких вона приєдналася;
ознайомтеся з її віртуальними друзями, звертайте увагу на фото й відео, які викликають інтерес дитини, зокрема ті, що збережені, поширені або вподобані;
покажіть дитині, що вона вам небайдужа, що ви піклуєтеся про неї, та запропонуйте спільно провести час;
зосередьтеся на тому, щоб показати підлітку його переваги, знайдіть у нього сильні сторони, допоможіть йому побачити себе унікальною особистістю;
коли встановите з підлітком контакт і довіру, поясніть йому згубність і безперспективність деструктивної поведінки, підкріплюючи це відомими йому фактами. Допоможіть дитині зрозуміти ступінь ризику від деструктивної поведінки та невідворотної відповідальності за скоєне.
«Пам’ятайте, що в зону ризику проявів деструктивної поведінки потрапляють підлітки, яким бракує батьківської уваги та підтримки, а також ті, чиє перебування в інтернеті не контролюється», — наголошують ювенальні прокурори.


Щорічно в Україні з 25 листопада до 10 грудня включно проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства». 🆘‼️
Мета акції – привернення уваги суспільства до проблем подолання насильства у сім’ї, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми та захисту прав жінок.
Ця проблема існує кожного дня і з нею, на жаль, може зіткнутися будь-хто.
Часто люди вважають, що лише коли б’ють, фізично принижують – це є насиллям, але, насправді, любий прояв жорстокості, приниження гідності, обмеження фінансової свободи, психологічний тиск на особистість, використання когось іншою особою для задоволення сексуальних потреб або одержання користі також є неприпустимими проявами насилля.
З будь-якої ситуації є вихід і є люди, які зможуть допомогти!!!НАСИЛЬСТВО

Презентація на тему:

«Насильство в сім’ї як соціальна проблема»


Відеоролик

Щорічно в Україні з 25 листопада до 10 грудня включно проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства».

Мета акції – привернення уваги суспільства

 до проблем подолання насильства у сім’ї,

жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми та захисту прав жінок.

Ця проблема існує кожного дня і з нею, на жаль, може зіткнутися будь-хто.

Часто люди вважають, що лише коли б’ю

ть, фізично принижують – це є насиллям, але, насправді, будь-який прояв жорстокості, приниження гідності, обмеження фінансової свободи, психологічний тиск на особистість, використання когось іншою особою для задоволення сексуальних потреб або одержання користі також є неприпустимими проявами насилля.

З будь-якої ситуації є вихід і є

люди, які зможуть допомогти!!!

Протягом акції соціальний педагог показує учням відеоролики та розповідає про насильство на тему : ,, Розкажи дорослому, якому довіряєш,, , ,, Почни говорити,, , ,, Захист дітей онлайн,, . ,, Сексуальний шантаж,, . ,, Секстинг,, . ,, Секс-чатинг,, ,

,, Грумінг,, , ,, Зображення сексуального характеру, що використовуються для помсти,,…

Учням:

 Батькам:

Вчителям: