Вітаємо на сайті Ліцею № 5 імені Т.Г. Шевченка Коростишівької міської ради

Опорний заклад Кропивнянської ЗОШ

04130 58591

kgg5.kr.zt@gmail.com

місто Коростишів

вулиця Максима Добрянського, 33

07:30 - 18:00

Понеділок-П’ятниця

123 456 789

info@example.com

Goldsmith Hall

New York, NY 90210

07:30 - 19:00

Monday to Friday

У дитини одна інтуїтивна мета: саморозвиток

Електронний журнал

Увага! Важлива інформація для батьків учнів!

Шановні батьки та учні!

Повідомляємо, що в рамках реалізації Державної стратегії регіонального розвитку на 2021-2027 роки (постанова Кабінету Міністрів України від 05.08.2020 р. № 695), якою передбачено впровадження електронних освітніх систем для закладів освіти (е-щоденників, е-журналів, е-документообігу, LMS), а також з метою підтримки організації освітнього процесу з використанням інформаційних технологій, налагодження нових форм взаємодії між педагогами, батьками та учнями, Педагогічна рада підтримала впровадження в нашому закладі освіти інформаційно-комунікаційної автоматизованої системи «Єдина школа» (протокол Педагогічної ради від 19 серпня 2022 р. № 31).  

Довідково: в межах автономії, визначеної законодавством, питання вибору інформаційної системи є компетенцією педагогічної ради. Згідно із ст. 41 Закону «Про освіту» внутрішня система забезпечення якості освіти включає інформаційні системи для ефективного управління закладом освіти. Інструкція з діловодства дозволяє закладам освіти створювати лише в електронній формі документи тимчасового строку зберігання, якими є шкільні журнали, за умови відповідного технічного забезпечення з урахуванням вимог законодавства (наказ МОН від 25.06.18 № 676, зареєстрований в Мін’юсті 11.09.18 за № 1028/32480). В нормативних документах визначено, що оцінка є конфіденційною інформацією, доступною лише для учня та його батьків. Інформування батьків про результати навчання серед іншого може відбуватися під час запису оцінювальних суджень в електронних щоденниках учнів, фіксації результатів навчання у свідоцтвах досягнень учнів (наказ МОН від 13.07.21 № 813 про затвердження Методичних  рекомендацій щодо оцінювання результатів навчання учнів 1-4 класів закладів загальної середньої освіти тощо).

В системі надається безоплатний доступ на комп’ютері, ноутбуці, смартфоні чи планшеті до електронного щоденника для учнів (web- і мобільний додаток) та для батьків (мобільний додаток), які автоматично формуються внаслідок ведення класного журналу (рекомендовано використовувати web- додаток – у web-браузері Google Chrome з ОС Windows, Linux,  та мобільні додатки – з ОС Android версії 4.0 і вище чи  з ОС iOS версії 9.0. і вище). Довідково: е-щоденник дозволяє переглядати розклад, теми уроків, оцінки, відсутність, коментарі вчителя, брати участь в онлайн уроках та тестуванні, формувати виписку оцінок за обраний період, отримувати домашнє завдання (з додатковими файлами) та надсилати відповіді (з додатковими файлами), отримувати свідоцтво досягнень, табель успішності, переглядати динаміку змін по предметам та очікувані результати. У разі виставлення «н» батьки отримають push-повідомлення про  відсутність учня на уроці, у разі вилучення «н» – повідомлення про запізнення дитини.

Ураховуючи те, що використання в закладах освіти інформаційних систем та перехід на безпаперове ведення шкільних журналів можливо здійснити за умови відповідності таких систем вимогам законодавству, доводимо до Вашого відома, що за інформацією ТОВ «ТАТЛ ТЕХНОЛОДЖІ», система «Єдина школа» відповідає таким вимогам.
Довідково: Система має Атестат відповідності комплексної системи захисту інформації дійсний до 24.06.26, а її бази даних розміщені в хмарному середовищі ТОВ «ГІГАКЛАУД», дата центри якого фізично розташовані на території України та мають найвищий рівень інформаційної безпеки. Система має гриф «Рекомендовано Міністерством освіти і науки України» та позитивний Висновок державної санітарно-епідеміологічної експертизи. ТОВ «ТАТЛ ТЕХНОЛОДЖІ» володіє майновими правами на Систему та зареєстровану торгову марку «Єдина школа». При укладанні договорів із закладом освіти ТОВ «ТАТЛ ТЕХНОЛОДЖІ» зобов’язується дотримуватись вимог Закону України «Про захист персональних даних». 

Інформуємо також, що з метою забезпечення реалізації завдань закладу освіти під час провадження освітньої діяльності відповідно до законодавства України, в Системі здійснюватиметься обробка персональних даних учнів та батьків, які вже обробляються в паперових версіях е-документів (наприклад, дані для класного е-журналу (ПІБ учня, стать, дата народження; ПІБ батька і матері; контактний телефон; домашня адреса; результати оцінювання, відсутність на уроках, групи фізкультури), дані для Алфавітної книги учнів, Особової справи учня). Ураховуючи зазначене просимо Вас надати Згоду на обробку Ваших персональних даних та персональних даних Вашої дитини.

Додаткову інформацію можливо отримати з сайту Системи «Єдина школа» за посиланням https://eschool-ua.com/#/home , у т.ч.

 • ознайомитися з копіями документів щодо відповідності Системи законодавству у розділі «Чому Єдина школа?» https://eschool-ua.com/#/about.
 • отримати посилання на електронний щоденник учня (web-додаток) у розділі «Для учнів» https://eschool-ua.com/#/students
 • здійснити перехід на завантаження мобільних додатків в App Store чи Google Play з кожного розділу сайту «Єдина школа» (нижнє меню)

 

У разі наявності запитань щодо приєднання до Системи Ви можете звернутися:

 • до вашого класного керівника (доступ до Системи буде надаватися після внесення в Систему контактних даних користувачів (ПІБ, номер телефону) та започаткування роботи е-журналу);
 • до Адміністратора ліцею Сорочинської Надії Леонідівни (nadiasorochinska@gmail.com)
 • під час щотижневих онлайн консультацій для батьків (щосереди о 17.00)
  https://eschool-ua.com/#/online/parent
 • до Служби підтримки:
 • за номером багатоканального телефону (+380730110111), або
 • з сайту «Єдиної школи» за посиланням: https://tatl.atlassian.net/servicedesk/customer/portals
 • або повідомленням на електронну адресу support@eschool-ua.com
 • в ТОВ «ТАТЛ ТЕХНОЛОДЖІ» на електронну адресу: eschool@gmail.com

 

 

З повагою,

Адміністрація ліцею

 

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.