Вітаємо на сайті Ліцею № 5 імені Т.Г. Шевченка Коростишівької міської ради

Опорний заклад Кропивнянської ЗОШ

04130 58591

kgg5.kr.zt@gmail.com

місто Коростишів

вулиця Максима Добрянського, 33

07:30 - 18:00

Понеділок-П’ятниця

123 456 789

info@example.com

Goldsmith Hall

New York, NY 90210

07:30 - 19:00

Monday to Friday

У дитини одна інтуїтивна мета: саморозвиток

Засідання методичного об’єднання вчителів іноземних мов на тему “Позакласна робота – шлях підвищення мотивації здобувачів освіти до вивчення іноземної мови”

11 січня 2022 року відбулося засідання методичного об’єднання вчителів іноземних мов на тему “Позакласна робота – шлях підвищення мотивації здобувачів освіти до вивчення іноземної мови”.

Голова методичного об’єднання – вчитель німецької мови Ломакова Олеся Володимирівна запропонувала створити портет ідеального здобувача освіти та познайомила з планом роботи засідання. Вчитель англійської мови Гаврилюк Олена Миколаївна познайомила присутніх з “Особливостями сучасного здобувача освіти: шлях від “зумера” до “альфа”.

Вчитель англійської мови Нечипуренко Лілія Сергіївна поділилася своїми знаннями та набутками щодо “Сучасних методик організації позакласної роботи як елемент підвищення інтересу до іноземної мови”.

Вчитель англійської мови Мартинюк Юлія Вікторівна зосередилась на “Предметному тижні як компоненті взаємодії вчителя та учня в організації позакласної роботи”. Педагоги обговорили ідеї проведення предметного тижня іноземних мов.

Заступник директора Кириленко Наталія В’ячеславівна підвела підсумки роботи кафедри за I семестр 2021-2022 навчального року.

На засіданні було ухвалено:

–  план проведення предметного тижня іноземних мов;

– запровадження новітніх методик позакласної роботи для підвищення мотивації здобувачів освіти до вивчення іноземної мови;

– врахування психологічних особливостей розвитку сучасних дітей при плануванні та організації позакласної роботи;

– використання гаджетів та соціальних мереж для підвищення інтересу учнів до іноземних мов.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.