Вітаємо на сайті Ліцею № 5 імені Т.Г. Шевченка Коростишівької міської ради

Опорний заклад Кропивнянської ЗОШ

04130 58591

kgg5.kr.zt@gmail.com

місто Коростишів

вулиця Максима Добрянського, 33

07:30 - 18:00

Понеділок-П’ятниця

123 456 789

info@example.com

Goldsmith Hall

New York, NY 90210

07:30 - 19:00

Monday to Friday

У дитини одна інтуїтивна мета: саморозвиток

“ Сьогодні твій день!”

Ліцей №5 імені Т. Г. Шевченка Коростишівської міської ради долучився до унікального  міжнародного Дослідження соціального-емоційних навичок (ДоСЕН).             Національним центром ДоСЕН є громадська організація “ЕдКемп Україна”,  а  співавтором дослідження  стала Державна служба якості освіти України.

Наш ліцей – один з тих 196 освітніх закладів України і один з 12 закладів Житомирської області, який є першопроходцем  не тільки в Україні, а й у світі, який бере участь у дослідженні соціально-емоційних навичок. Свідченням участі шкільної спільноти (педагоги, учні та батьки) у сучасному міжнародному проєкті (15 країн) — є іменний подарунок – дзеркало, як символ самовираження, співпереживання собі, самопізнання, розвитку та зростання людини. В освіті дзеркало може виступати як інструмент педагогічної дії, який позитивно впливає на розвиток когнітивної, соціальної та емоційної сфер діяльності дитини.

Дзеркало, яке отримав ліцей, містить лого ДоСЕН, а також напис “Сьогодні твій день!”,  щоб підвищувати настрій кожному, хто в нього дивиться та покращувати  рівень самоусвідомленості, комунікативних навичок та емоційного стану. Це інструмент, який допомагає налаштуватися на продуктивну роботу. Тож  нехай у житті кожного, як дзеркалі, віддзеркалюються приємні емоції, покращується настрій і завжди буде соціальне та емоційне благополуччя.

Учасники дослідження Ліцею №5 імені Т. Г. Шевченка Коростишівської міської ради щиро вдячні за організацію, професіоналізм та співпрацю ГО “EdCamp Ukraine”, ДСЯО України, кураторам та інструктору дослідження, які координують проведення дослідження  на всіх етапах.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.